• gras-gerwin-de-vriesgdv-8
  • grasbaan-opende-gerwin-de-vriesgdv-7

Grasbaanraces Opende: regen grote spelbreker

OPENDE – Het slechte zomerweer had zaterdag, en nog meer vrijdag, een grote invloed op de 30e editie van de grasbaanraces in Opende. Het hele programma van vrijdag werd geschrapt en zaterdag vielen diverse races uit, ┬átot spijt van organisatie, deelnemers en toeschouwers.

De belangrijkste uitslagen:

Klasse: Shorttrack St 2 (met punten in manches NK).

 

1. 66 Berry de Vos Oldeberkoop 9 10 11 30 1 20.
2. 2 Gert Jan Valk Daarle 7 6 7 20 2 19.
3. 5 Mark Helmhout De Westereen 11 8 10 29 3 18.
4. 12 Niels Horstede Staphorst 5 11 8 24 4 17.
5. 89 Rindert Boonstra Noardburgum 6 7 9 22 5 16.
6. 19 Evert van Til Harkema 8 x 4 12 6 15.
7. 3 Johan van der Meij Ferwert 10 4 5 19 7 14.
8. 1 Erwin Mulder Koekange x 9 6 15 8 13.
9. 10 Roy Pasveer Steggerda 3 5 3 11 12.
10. 20 Stef Hamstra Harkema 4 1 2 7 11.
11. 4 Remon Meeters Groningen x 3 1 4 10.
12. 99 Ruben Guikema Groningen 2 2 0 4 9.

Klasse: Shorttrack ST 1

1. Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 10 11 11 32 1 20.
2. 58 Maikel Dijkstra Joure 7 9 9 25 2 19.
3. 6 Reinse de Jong Oudehaske 11 2 10 23 3 18.
4. 4 Mark van Dellen Groningen 5 10 8 23 4 17.
5. 7 Frank Hamming De Groeve 8 6 7 21 5 16.
6. 12 Wietze Put Joure 9 4 6 19 6 15.
7. 8 Thomas Put Joure 2 7 4 13 7 14.
8. 30 Siebe van Dekken Oldeberkoop 3 8 5 16 8 13.
9. 14 Ruben de Jong Koudum 1 5 3 9 12.
10. 17 Richard Dol Oldeholtpade 4 3 2 9 11.
11. 21 Jan de Jong Surhuisterveen 6 1 1 8 10.
12. 22 Wybe Valkema Joure x 0 x 0 9.

Klasse: Specials Nationaal

1. 2 Bert Jan Bos Stadskanaal 0 20.
2. 3 Andy Ter Schuur Sneek 0 19.
3. 4 Rik Hartman Muntendam 0 18.
4. 5 Nico Eijbergen Bovensmilde 0 17.
5. 6 Hendrik Hamstra Opende 0 16.
6. 7 Hessel Auwema Delfzijl 0 15.
7. 8 Roelof Postma Kollumerzwaag 0 14.
8. 9 Manuel Wesley Hamminga Gees 0 13.
9. 13 Kai Dorenkamp Lembruch 0 12.
10. 14 Niels Remmelts Gasselternijveen 0 11
11. 24 Kelly Velda Groningen 0 10.
12. 15 Mark Beishuizen Stadskanaal 0 9.
13. 16 Henk Snijder Slochteren 0 8.
14. 33 Sebastian Mulder Norg 0 7.
15. 35 Jens Benneker Ludinghausen 0 6.
16. 57 Jan-Heije Wubs Stadskanaal 0 5.
17. 84 Romano Hummel Groningen 0 4.

Klasse: 125 CC Specials

1. 3 Dave Meijerink Schuinesloot 0 20.
2. 5 Jackie Rooks Noordwolde (FR) 0 19.
3. 6 Alwin Slagter Appingedam 0 18.
4. 7 Mike Pultrum Drogeham 0 17.
5. 8 Darrel de Vries Loosdrecht 0 16.
6. 10 William Kruit Emmer Compascuum 0 15.
7. 14 Margriet Diever Wolvega 0 14.
8. 15 Inge Slagter Appingedam 0 13.
9. 17 Christian Wagemans Waskemeer 0 12.
10. 18 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 0 11.
11. 32 Niels Oliver Wessel Schwarme 0 10.
12. 37 Fabian Neid Schwarme 0 9.
13. 84 Mika Meijer Winschoten 0 8.
14. 2 Jarno de Vries Jubbega 0 7.

(Foto’s Gerwin de Vries.)

Artikel geplaatst door ggeersing op 24-06-13 09:07.


Reacties

reactie(s)

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Westerkwartier via:
Advertentie
advertentie
Advertentie